Tai
Linda
RUR
Last update:   20. 3. 2020
Tai
„Radek 'n Rodney, Rescue Rangers (Rychlá Rota)“   /Music-videa/

(Přehrávání videí momentálně nefunguje,
pracuji na aktualizaci.)


(Toto je moje úplně první music-video!)

Taky jste v 90. letech na Nově sledovali dobrodružství Rychlé roty? Kterak animovaní Chip, Dale, Gedžitka, Monty Jack a Zipp řeší nejrůznější záhady a hrdinně vzdorují záludným záporákům s megalomanskými ambicemi? A jak se při tom oba nerozluční veverčáci Chip a Dale soustavně štengrují a lezou si vzájemně na nervy? A viděli jste SGA (Stargate: Atlantis)? A nepřipomínají vám tam doktoři Zelenka a McKay náhodou někoho? :-)

Další zvláštnost, která v tomto videu stojí za povšimnutí, je to, jak český text znělky z Rychlé roty (1989-1990) obsahově neuvěřitelně koresponduje s tím, co se odehrává v SGA (2004-2009), tedy o 15 let později (a jednu galaxii vedle). Nemluvě o tom, že originální znělka Chip 'n Dale Rescue Rangers žádný text neobsahuje... zpívaná znělka je výdobytkem českého dabingu.

Pro neznalé atlantických reálií: ten zubící se bělovlasý chlapík s potetovaným obličejem ve 20. vteřině videa náleží k mimozemskému druhu Wraithů (tedy „Přízraků“).


Video ke stažení ve formátu avi (12,9MB / 1:27)

Optimalizováno pro Mozillu Firefox Quantum 68.6.0esr a IE 11. Design webu: ©Tai, 2010–20. Login  |  26. 2. 2024 (18:22) GMT+1

Autorská práva na fotografie vyhrazena. Videa a wallpapery jsou fanart a uvedete-li zdroj, jsou volně šiřitelná. | Za rady při tvorbě webu patří velký dík těmto lidem: Piter, Martin Lysek, Petroit.